Jan van der Heide - "U moet er maar mee leren leven, de pijnpoli dat is alles wat ik u nog kan bieden"

Waardering:


Datum: 16-05-2010

Jan van der Heide "U moet er maar mee leren leven, de pijnpoli dat is alles wat ik u nog kan bieden" Deze antwoorden waren voor mij aanleiding om op zoek te gaan naar andere mogelijkheden.
Had een hernia operatie gehad in 1994, 2008 en 2009. Inmiddels veel litteken weefsel en begin 2010 opnieuw een hernia vastgesteld via een M R I. Afspraak gemaakt bij Dr Iprenburg voor een second opinion en besloten een operatie te laten verrichten op 18 maart 2010. Ben bijzonder blij dat ik eindelijk, na jaren, pijnvrij ben en weer zo snel alles kan doen wat ik wil.
Wil al de medewerkers van de kliniek hartelijk danken voor hun inzet en goeie verzorging. Succes wensen met de geweldige manier van werken om mensen met rugpijnen van hun klachten te verlossen.

Jan van der Heide



Wat is uw ervaring met Rugkliniek Iprenburg? Schrijf ook een testimonial

Beoordeel ons op Independer

Herniakliniek / Rugkliniek Iprenburg 9.81 van de 10 oordeel van 37 patienten - reviews.